پیام تبریکی کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید اضحی

icoic_admin
شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۶ - ۱۱:۲۹
026

پیام تبریکی کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید اضحی

هیئت رهبری کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی فرا رسیدن عید سعید اضحی را حضور جلالتمآب محمد اشرف غنی رئیس جمهور دولت جمهوری اسلامی افغانستان، معاونین محترم شان، اعضای کابینه، رئیس و اعضای ستره محکمه، رئیس و اعضای مجلسین شورای ملی، رئیس و اعضای شورای عالی مصالحه ملی و کافۀ ملت شریف و مسلمان افغانستان تبریک و تهنیت گفته، امنیت سرتاسری، رفاه عمومی، تحقق هر چه بیشتر دموکراسی، وفاق ملی، حاکمیت قانون و تحکیم نظام مبتنی بر قانون اساسی را برای همۀ اتباعِ این کشور آرزو می نماید.

همچنان از قهرمانی و جان‌فشانی نیرو های امنیتی و مردم شریف افغانستان قدردانی نموده و برای شهدای نیروهای امنیتی و دفاعی کشور که جان های شیرین شان را برای حاکمیت قانون اساسی ایثار نموده اند، بهشت برین، برای مجروحین شفای عاجل و برای بازماندگان شان صبر جمیل مسئلت می‌نماییم.

 

به امید برقراری صلح و امنیت پایدار در کشور

با احترام

هیئت رهبری کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۵:۵
Background image

رؤسا و مشاور حقوقی مقام کمیسیون در سمینار آنلاین محکمه قانون اساسی کشور منگولیا اشتراک نمودند

این سمینار به هدف عملکرد قانون اساسی فراملی در روابط بین المللی معاصر و انسجام بیشتری محکمه قانون اساسی کشور منگولیا و نهاد های همتای آسیایی و اروپایی آن تدویر یافت.

در این سمینار. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۱ - ۵:۱۷
Background image

سرپرست کمیسیون با سرپرست وزارت امور خارجه کشور در دفتر کاری شان ملاقات نمود

دکتر سید ابوبکر متقی سرپرست کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی با مولوی امیر خان متقی سرپرست وزارت امور خارجه پیرامون گسترش روابط دو طرف، چالش ها و فعالیت های این کمیسیون بحث و. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۸:۱۰
Background image

سرپرست کمیسیون با معاون دوم ریاست الوزراء امارت اسلامی ملاقات نمود

دکتر سید ابوبکر متقی سرپرست کمیسیون در این ملاقات با مولوی عبدالسلام حنفی معاون دوم ریاست الوزرا که در دفتر کاری شان تدویر یافت همچنان دو طرف پیرامون اهمیت و جایگاه، مشکلات و فعالیت های. . .

باز گشت به اخبار