پیام تبریکی کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی به مناسبت روز ملی بیرق دولت جمهوری اسلامی افغانستان

icoic_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۷ - ۸:۴۱
logo

هیئت رهبری کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی روز ملی بیرق را به تمام ملت شریف افغانستان به ویژه نیروهای امنیتی و دفاعی کشور که در اهتزاز و برافراشتن سراسری این نماد ملی، جان های شیرین شان را قربانی و ایثار نموده اند، تبریک و تهنیت عرض می‌نماید.

بدون‌شک بیرق سه رنگ کشور عزیز مان افغانستان نماد هویت و وحدت ملی، همدلی و همدیگر پذیری و فدا کاری ها و قهرمانی های بهترین فرزندان این سرزمین است که در راه دفاع از وطن، استقلال و تمامیت ارضی همواره آن را در داخل و خارج از کشور به اهتزاز درآورده اند.

 

به امید برقراری صلح و امنیت پایدار در کشور

با احترام

هیئت رهبری کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی

 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۸:۳۹
Background image

سمینار آگاهی دهی از قانون اساسی تحت عنوان"بررسی حقوق اساسی اتباع در قانون اساسی افغانستان" در اداره تنظیم امور زندان ها تدویر یافت

این سمینار از سوی کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی با حضور داشت دکتر سید آقا موسوی نژاد رئیس تدقیق فرامین اداره تنظیم امور زندان ها، محمد ضیاء فرهمند رئیس دیپارتمنت ارتباط و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۸:۳۳
Background image

یافته‌های نظارتی کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی از برخی پوهنتون‌های خصوصی با مقامات وزارت تحصیلات عالی شریک ساخته شد

یافته های نظارتی کمیسیون نشان می دهد که ماده های ۴۲، ۴۵ و ۴۶ قانون اساسی، در شماری از پوهنتون های خصوصی در مرکز و ولایات نقض گردیده است.

بدین منظور جلسۀ تحت ریاست قانونپوه دکتر محمد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۳ - ۱۱:۸
Background image

سمینار آگاهی دهی از قانون اساسی تحت عنوان" مکلفیت پولیس ملی در تطبیق قانون اساسی افغانستان" در قوماندانی امنیه ولایت کابل دایر گردید

این سمینار با حضور داشت قضاوتیار محمد عارف حافظ عضو و منشی کمیسیون، محمد ضیاء فرهمند رئیس دیپارتمنت ارتباط و آگاهی از قانون اساسی، متخصصین دیپارتمنت متذکره و شماری از افسران و سربازان. . .

باز گشت به اخبار