سلسله برنامه توزیع جزوه های قانون اساسی امروز در ریاست معارف شهر کابل پایان یافت

icoic_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۶:۳۶
101

کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی، برنامه توزیع کتاب های جیبی قانون اساسی را به منظور دسترسی، آگاهی دهی و تشویق بخش های مختلف معارف شهر کابل راه اندازی نموده بود که امروز این برنامه با توزیع 35 هزار جلد قانون اساسی در 17 حوزه تعلیمی و ریاست معارف شهر کابل اختتام یافت.

این برنامه که با حضور داشت محمد ضیاء فرهمند رئیس دیپارتمنت ارتباط و آگاهی از قانون اساسی، دکتر احمد ضمیر گوارا رئیس معارف شهر کابل و خلیل قیامی متخصص دیپارتمنت ارتباط و آگاهی از قانون اساسی دایر گردید.

محمد ضیاء فرهمند در این برنامه ضمن تشکری از همکاری های آمریت حوزه های تعلیمی شهر کابل، به نمایندگی از کمیسیون سمبول حاکمیت قانون اساسی را برای رئیس معارف شهر کابل اهداء نمود.

01

همچنان رئیس دیپارتمنت ارتباط و آگاهی از قانون اساسی کمیسیون، از رئیس معارف شهر کابل خواستار حاکمیت بیشتر قانون اساسی در سطح معارف و به صورت خاص تطبیق مواد 46، 45، 44، 43 و 54 قانون اساسی در حوزه های معارف شهر کابل گردید. وی وعده سپرد که مطابق به توان کمیسیون در راستای دسترسی معلمین مکاتب در ۳۴ ولایت کشور به قانون اساسی پلان های موثر اتخاذ خواهند کرد.

قابل ذکر است که در جریان دو هفته به تعداد 35 هزار جلد جزوه های قانون اساسی به شمول مجلات، سالنامه و رهنمود کمیسیون، در این برنامه توزیع گردیده که معلمین و کارکنان معارف شهر کابل از این برنامه مستفید گردیدند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۸ - ۹:۴
Background image

جلسه همآهنگی امور مسلکی و اداری کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی برگزار شد

این جلسه تحت ریاست قانونپوه دکتر محمد قاسم هاشمزی رئیس کمیسیون با حضور داشت قضاوتیار محمد عارف حافظ عضو و منشی، دکتر سید‌ ابوبکر متقی و دکتر عبدالله شفایی اعضای کمیسیون، اسرارالله همدرد. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۰ - ۱۰:۵۷
Background image

جلسه هماهنگی امور مسلکی و اداری تحت ریاست قانونپوه دکتر محمد قاسم هاشمزی تدویر یافت

این جلسه با حضور داشت قضاوتیار محمد عارف حافظ عضو و منشی، دکتر عبدالله شفایی و دکتر سید‌ ابوبکر متقی اعضای کمیسیون، اسرارالله همدرد رئیس دفتر مقام، سنگر حسین زی رئیس دارالانشاء، دکتر. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۰ - ۱۰:۵۴
Background image

جلسه هماهنگی امور مسلکی و اداری کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی تدویر یافت

این جلسه تحت ریاست قانونپوه دکتر محمد قاسم هاشمزی رئیس کمیسیون با حضور داشت قضاوتیار محمد عارف حافظ عضو و منشی، دکتر عبدالله شفایی و دکتر سید‌ ابوبکر متقی اعضای کمیسیون، اسرارالله همدرد. . .

باز گشت به اخبار