آمر تفتیش داخلی کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی امروز به کارکنان این اداره معرفی شد

icoic_admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۶
03

در محفلی که بدین مناسبت در ریاست دارالانشای کمیسیون دایر شد، مشاور حقوقی مقام کمیسیون، سمیع الله پتمن زوی آمر جدیدالتقرر تفتیش داخلی این کمیسیون را به کارکنان این اداره معرفی نمود.

نخست څارنیال عبدالحلیم معرفت الماس مشارو حقوقی مقام کمیسیون، ضمن تبریکی تقرر سمیع الله پتمن زوی به حیث آمر تفتیش داخلی کمیسیون، خواستار موفقیت های بیشتر در راستای همکاری با هیئت رهبری و بخش های مسلکی و اداری کمیسیون شده و از ایشان خواست تا در امر مبارزه با فساد اداری برنامه هایش را عملی نماید.

موصوف از هیئت رهبری کمیسیون ابراز قدردانی نمود که در این تقرری اصل شایستگی و توانایی را در نظر گرفته اند.

در ادامه سمیع الله پتمن زوی آمر جدیدالتقرر تفتیش داخلی، از اعتماد هیئت رهبری کمیسیون ابراز امتنان نموده و از کارکنان این اداره خواست در قسمت تطبیق برنامه هایش این آمریت را همکاری نمایند.

وی به منظور پیشبرد امور کاری خویش برای اعضای رهبری کمیسیون اطمینان داد که از هیچ نوع مساعی در بخش اصلاحات و تغییرات دریغ نخواهند ورزید.

سپس مشاور حقوقی مقام کمیسیون همراه با آمرین این اداره، آمر تفتیش داخلی کمیسیون را به دفتر کاری شان مشایعت نمودند.

قابل ذکر است که سمیع الله پتمن زوی پیش از این به حیث مدیر عمومی تفتیش داخلی در این آمریت ایفای وظیفه می نمود و اکنون بر اساس قانون کارکنان خدمات ملکی از بست چهارم به بست سوم ترفیع نموده است.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۸:۳۹
Background image

سمینار آگاهی دهی از قانون اساسی تحت عنوان"بررسی حقوق اساسی اتباع در قانون اساسی افغانستان" در اداره تنظیم امور زندان ها تدویر یافت

این سمینار از سوی کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی با حضور داشت دکتر سید آقا موسوی نژاد رئیس تدقیق فرامین اداره تنظیم امور زندان ها، محمد ضیاء فرهمند رئیس دیپارتمنت ارتباط و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۸:۳۳
Background image

یافته‌های نظارتی کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی از برخی پوهنتون‌های خصوصی با مقامات وزارت تحصیلات عالی شریک ساخته شد

یافته های نظارتی کمیسیون نشان می دهد که ماده های ۴۲، ۴۵ و ۴۶ قانون اساسی، در شماری از پوهنتون های خصوصی در مرکز و ولایات نقض گردیده است.

بدین منظور جلسۀ تحت ریاست قانونپوه دکتر محمد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۳ - ۱۱:۸
Background image

سمینار آگاهی دهی از قانون اساسی تحت عنوان" مکلفیت پولیس ملی در تطبیق قانون اساسی افغانستان" در قوماندانی امنیه ولایت کابل دایر گردید

این سمینار با حضور داشت قضاوتیار محمد عارف حافظ عضو و منشی کمیسیون، محمد ضیاء فرهمند رئیس دیپارتمنت ارتباط و آگاهی از قانون اساسی، متخصصین دیپارتمنت متذکره و شماری از افسران و سربازان. . .

باز گشت به اخبار