کتابخانه کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی امروز افتتاح شد

icoic_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۶:۴۴
010

در محفلی که به این مناسبت تدویر یافت، دکتر عبدالله شفایی عضو و وارسی کننده کمیسیون، قضاوتیار محمد عارف حافظ عضو و منشی کمیسیون، دکتر سید ابوبکر متقی عضو کمیسیون، سید احمد ضیا خلالی وارسی کننده ریاست دارالانشای کمیسیون، رئیس دفتر مقام، روئسای دیپارتمنت های مسلکی و مشاور حقوقی مقام اشتراک ورزیده بودند.

نخست هیئت رهبری کمیسیون در رابطه به اهمیت کتاب، کتاب خوانی و موجودیت کتابخانه در کمیسیون صحبت نمودند و افتتاح کتابخانه کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی را یکی از دستاورد های بزرگ برای هیئت رهبری و کارکنان بخش های مختلف این کمیسیون عنوان نموده و اظهار داشتند که این کتابخانه فرصت مطالعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی را برای کارکنان این کمیسیون فراهم ساخته و همچنان زمینه علم اندوزی و تحقیق کتابخانه ای آنان را نیز تسهیل می بخشد.

اعضای کمیسیون از وارسی کننده ریاست دارالانشای این کمیسیون بابت تجهیز و افتتاح این کتابخانه تشکری نموده و ایشان خواستند، جهت غنامندی هرچه بهتر این کتابخانه از هیچ سعی و تلاشی دریغ نورزند.

قابل ذکر است که در این کتابخانه حدود یک هزار جلد کتاب در بخش های مختلف وجود دارد که بیشترین این کتاب‌ها از سوی هیئت رهبری کمیسیون، اکادمی علوم افغانستان و موسسه حمیده برمکی برای حاکمیت قانون، به این کتابخانه اهدا گردیده است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۷
Background image

سمینار آگاهی دهی از احکام قانون اساسی در وزارت امور زنان تدویر یافت

کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی این سمینار یک روزه را تحت عنوان"گفتمان بررسی حقوق و وجایب زنان در قانون اساسی افغانستان" به هدف فهم احکام قانون اساسی و نقش و جایگاه زنان در. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۰
Background image

ورکشاپ یک روزه آگاهی از قانون اساسی تحت عنوان "بررسی حقوق اساسی اتباع در قانون اساسی" در مقام ولایت کابل دایر گردید

این ورکشاپ به هدف معلومات و اگاهی دهی از احکام قانون اساسی، اهمیت و مزایایی قانون اساسی به کارکنان و کارمندان مقام ولایت کابل تدویر یافت.

ورکشاپ یاد شده با حضور داشت رئیس دیپارتمنت. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۵
Background image

جلسه آگاهی دهی پروژه های انکشافی وزارت ها و ادارات دولتی با اداره امور ریاست جمهوی از طریق ویدیو کنفرانس تدویر یافت

این نشست مجازی(ویدیو کنفرانس) با اشتراک دکتر محمد هارون ستانکزی رئیس دیپارتمنت مطالعه قوانین و دریافت تناقضات با قانون اساسی کمیسیون، رئیس تعقیب تعهدات هدایات مقام عالی ریاست جمهوری،. . .

باز گشت به اخبار