پیام تسلیت بمناسبت درگذشت میرویس مرشد

icoic_admin
دوشنبه ۱۳۹۹/۱/۴ - ۶:۳
0092

با تأسف فراوان اطلاع حاصل نمودیم که محترم میرویس مرشد مدیر محاسبه نقدی آمریت مالی و اداری ریاست عمومی دارالانشای کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی، به اثر مریضی که عاید حالش بود، یوم شنبه2 حمل 1399خورشیدی داعی اجل را لبیک گفته و به رحمت حق پیوست.

رهبری و تمام کارمندان کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی، مراتب تسلیت و همدردی عمیق خویش را با خانواده و بازماندگان مرحوم ابراز داشته و از خداوند منان برای مرحوم بهشت برین و برای بازماندگان وی صبر جمیل و اجر جزیل استدعا می نمایند.

مرحوم میرویس مرشد فرزند عبدالقادر در  19 عقرب 1365 خورشیدی در ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا چشم به جهان گشوده، موصوف تحصیلات عالی خویش را به سویه لیسانس از رشته زبان و ادبیات  در سال 1388 در پوهنتون البیرونی ولایت کاپیسا به پایان رسانیده بود، وی ابتدا بتاریخ 28/10/1389 بحیث مدیر تهیه راپور ریاست خزاین وزارت مالیه مقرر و بعدا از طریق پروسه آزاد از تاریخ 5 جدی 1390 بدینسو به حیث مدیر محاسبه نقدی آمریت مالی و اداری ریاست عمومی دارالانشای کمیسیون وظایف خود را با احساس وطن دوستی و مسؤولیت پذیری انجام داده و یک تقدیر نامه درجه سوم و دو تحسین نامه در کارنامه دارد. روحش شاد و یادش گرامی باد!

با احترام

 کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱/۴ - ۶:۳
Background image

پیام تسلیت بمناسبت درگذشت میرویس مرشد

با تأسف فراوان اطلاع حاصل نمودیم که محترم میرویس مرشد مدیر محاسبه نقدی آمریت مالی و اداری ریاست عمومی دارالانشای کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی، به اثر مریضی که عاید حالش بود،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۹
Background image

برگزاری سیمینار آگاهی از قانون اساسی در اداره ملی تنظیم امور آب

کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی سیمینار یک روزه را تحت عنوان « بررسی حقوق اساسی اتباع و رویکرد قانون اساسی افغانستان» قبل از ظهر روز دو‌شنبه 12 حوت 1398، به همکاری اداره ملی. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۷
Background image

جلسه کمیسیون مستقل نظارت برتطبیق قانون اساسی برگزار شد.

جلسۀ کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی امروز  مؤرخ 11 حوت سال روان تحت ریاست قانونپوه دکتور محمد قاسم هاشمزی رئیس کمیسیون؛ با حضور اعضای آن کمیسیون برگزار شد.

 درنخست، قضاوتیار. . .

باز گشت به اخبار