نخستین برنامه توزیع جزوه های قانون اساسی در معارف شهرکابل و حوزه های تعلیمی امروز آغاز شد

icoic_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۳ - ۸:۵۷
010

کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی این برنامه را به منظور تطبیق فرمان شماره ۱۸۳ مورخ ۱۶/۱۰/۱۳۹۵ مقام عالی ریاست جمهوری، دسترسی و آگاهی دهی از احکام قانون اساسی برای معلمین و کارمندان معارف شهر کابل آغاز نمود.

محمد ضیاء فرهمند رئیس دیپارتمنت ارتباط و آگاهی از قانون اساسی کمیسیون، این برنامه را در تالار لیسه عایشه درانی با حضور داشت آمر حوزه اول تعلیمی معارف، مدیران لیسه های مربوطه و متخصصین دیپارتمنت یاد شده افتتاح نمود.

012

به گفته محمد ضیاء فرهمند این برنامه به همکاری وزارت معارف و ریاست معارف شهر کابل، آغاز گردید که حدود 40 هزار جزوه جیبی قانون اساسی در 16 حوزه تعلیمی توزیع می گردد، در برنامه نخست، حوزهای اول، دوم، سوم، ششم و هفتم شامل این برنامه شدند و قرار است در برنامه بعدی 11 حوزه تعلیمی دیگر از این برنامه مستفید شوند.

در اخیر آمرین حوزه ها و مدیران لیسه های یاد شده، از عملی شدن این برنامه استقبال نمودند و این روش را جهت فهم و آگاهی از احکام قانون اساسی مهم تلقی کرده و خواهان ادامه چنین برنامه ها شدند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۶:۳۶
Background image

سلسله برنامه توزیع جزوه های قانون اساسی امروز در ریاست معارف شهر کابل پایان یافت

کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی، برنامه توزیع کتاب های جیبی قانون اساسی را به منظور دسترسی، آگاهی دهی و تشویق بخش های مختلف معارف شهر کابل راه اندازی نموده بود که امروز این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۶:۳۱
Background image

جلسه هماهنگی امور مسلکی و اداری کمیسیون تحت ریاست قانونپوه دکتر محمد قاسم هاشمزی برگزار شد

این جلسه با حضور داشت قضاوتیار محمد عارف حافظ عضو و منشی، دکتر عبدالله شفایی و دکتر سید‌ ابوبکر متقی اعضای کمیسیون، اسرارالله همدرد رئیس دفتر مقام کمیسیون، سنگر حسین زی رئیس دارالانشای. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۶:۱۶
Background image

جلسه کمیسیون  مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی دایر گردید

در این جلسه قانونپوه دکتر محمد قاسم هاشمزی رئیس کمیسیون، قضاوتیار محمد عارف حافظ عضو و منشی کمیسیون، دکتر عبدالله شفایی و دکتر سید ابوبکر متقی اعضای کمیسیون، سید علی کاظمی معین وزارت. . .

باز گشت به اخبار