رییس منابع بشری کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی رسماً به کارش آغاز کرد.

رییس منابع بشری کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی رسماً به کارش آغاز کرد.

محفلی قبل از ظهر شنبه 13 دلو1397،  محفلی به‌ این مناسبت در دفتر ریاست عمومی دارالانشای کمیسیون مستقل نظارت برتطبیق قانون اساسی، با حضور محترم قانونپوه داکتر محمد قاسم هاشمزی رییس کمیسیون، محترم داکتر عبدالرؤوف هروی عضو و منشی کمیسیون، داکتر هدایت الله حبیب رییس عمومی دارالانشا، رؤسای دفتر مقام، مالی و اداری، مشاور حقوقی مقام، آمرین بخش‌های ریاست عمومی دارالانشای کمیسیون و شماری از همکاران پیشین محترم فهیم صمیم رییس منابع بشری کمیسیون، در وزارت عدلیه دایر گردید.

ابتدا محترم قانونپوه داکتر محمد قاسم هاشمزی، رییس کمیسیون صحبت نموده، ابراز داشت که آقای صمیم از تحصیلات عالی و تجربه کاری مناسب برخوردار است، که توانستند از طریق رقابت آزاد به عنوان رییس منابع بشری کمیسیون موفق گردند و امروز رسماً به کارش آغاز می‌کند. قانونپوه هاشمزی افزود که منابع بشری به عنوان بخش مهم یک سازمان است که از طریق آن می‌توانیم بهبود در تمامی عرصه‌های کاری کمیسیون بمیان بیاوریم.

بعداً محترم الفت الله پیمان که  قبلاً به صفت سرپرست ریاست منابع بشری کمیسیون، ایفای وظیفه می‌کرد، متن حکم مقام ریاست جمهوری را در خصوص تقرر اقای فهیم صمیم به عنوان رییس منابع بشری قرائت نمود.

هم‌چنین داکتر عبدالرؤوف هروی عضو و منشی کمیسیون ابراز داشت که منابع بشری ستون فقرات یک سازمان را تشکیل می‌دهد و ما امیدواریم که با شروع به‌کار نمودن آقای صمیم ماموریت سازمانی مان بهتر از پیش گردد. وی آقای صمیم را شخص فهیم و اندیشمند خطاب نموده، یاد آور شد که با وجود ایشان وضعیت ریاست منابع بشری کمیسیون بهتر خواهد گردید.

داکتر هدایت الله حبییب سخنران بعدی این محفل بود که روی جایگاه حمایوی ریاست عمومی دارالانشا در ماموریت کمیسیون صحبت نموده، یاد آور شد که نگاه مثبت نسبت به داشته‌های درون سازمانی یکی از مهم‌ترین اولویت‌های بخش منابع بشری است وی موفقیت آقای صمیم را یکی از نمونه‌های شایسته سالاری و شفافیت در کمیسیون خواند.

در ادامه محترم فهیم صمیم رییس جدیدالتقرر منابع بشری کمیسیون صحبت نموده، از اعتماد رییس و اعضای کمیسیون در خصوص تقرر اش ابراز سپاس کرده، تعهد نمود که در خصوص بمیان آوردن اصلاحات و بهبود امور منابع بشری از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نورزد.

در اخیر محترم فهیم صمیم از طرف رییس کمیسیون به دفتر کاری اش معرفی گردید.