مشاور حقوقی مقام کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی معرفی شد.

محفلی به مناسبت  معرفی محترم ادریس برمک مشاور حقوقی کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی سه شنبه مورخ 2 دلو 1397 در تالار جلسات کمیسیون با حضور قانونپوه داکتر محمد قاسم هاشمزی رییس کمیسیون، داکتر هدایت الله حبیب رییس عمومی دارالانشا، رؤسا و کارشناسان حقوقی دیپارتمنت‌های مسلکی و شماری از مهمانان برگزار شد.

در این محفل ابتدا محترم قانونپوه داکتر محمد قاسم هاشمزی رییس کمیسیون، صحبت نموده یاد آور شدند که آقای برمک بر مبنای یک رقابت آزاد که از طرف کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی برگزار شده بود، با توجه به دانش و تخصص شان توانستند که به‌عنوان مشاور حقوقی مقام کمیسیون در بست دوم موفق گردند.

رییس کمیسیون ابراز امیدواری کرد که با حضور آقای برمک بخش مشاوریت حقوقی کمیسیون بیشتر تقویت شده و امور این بخش بهتر از پیش گردد.

در ادامه محترم الفت الله پیمان سرپرست ریاست منابع بشری کمیسیون، حکم مقام عالی ریاست جمهوری را در خصوص تقرری آقای ادریس برمک قرائت نمودند.

سپس محترم ذکر الحق جویا یک تن از همکاران آقای برمک در وزارت عدلیه صحبت نموده، ایشان را یک کادر جوان و مبتکر خواند.

بعداً محترم عبدالحلیم معرفت الماس مشاور حقوقی مقام کمیسیون صحبت نموده، ابراز امیدواری نمود که با آغاز کار آقای برمک بخش مشاوریت حقوقی کمیسیون بیشتر فعال شده و بازدهی فعالیت این بخش افزایش خواهد یافت.

در اخیر مشاور حقوقی جدیدالتقرر کمیسیون، از طرف قانونپوه هاشمزی به دفتر کاری شان معرفی گردید.