پیام کمیسیون مستقل نظارت برتطبیق قانون اساسی به‌ مناسبت نود و نهمین سالگرد استرداد استقلال کشور

پیام کمیسیون مستقل نظارت برتطبیق قانون اساسی به‌مناسبت نود و نهمین سالگرد استرداد استقلال کشور

کمیسیون مستقل نظارت برتطبیق قانون اساسی، نودونهمین سالگرد استرداد استقلال افغانستان را حضور جلالتمآب محمد اشرف غنی رئیس جمهور، جلالتمآب داکترعبدالله عبدالله رئیس اجرائیه، معاونین محترم رئیس جمهور، معاونین محترم ریاست اجرائیه، رئیس و اعضای محترم ستره محکمه، رئیس و اعضای محترم مجلسین شورای ملی، اعضای محترم کابینه، رؤسا و کارمندان محترم ادارات مستقل دولتی و کافه ملت آزاد وسربلند افغانستان تبریک و تهنیت عرض می‌کند.

بدون شک مردم افغانستان در طول تاریخ قدرت‌های بزرگ نظامی جهان را در راه دفاع از عزت، آزادی و استقلال میهن خویش شکست داده اند و هیچ‌گاهی استبداد و استعمار خارجی را نپذیرفته که تاریخ گواه این واقعیت بزرگ است.

امروز افغانستان در شرایط حساس و خطیری قرار گرفته که دشمنان این مرز و بوم با ایجاد توطئه‌های سیستماتیک خواهان بمیان آوردن نفاق و کینه میان باشندگان و اقوام باهم برادر ساکن در این کشور می‌باشند. کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی از تمامی ملت افغانستان انتظار دارد تا در برابر دسایس دشمنان این سرزمین محکم ایستادگی نموده، همگرایی، وحدت و یک‌پارچگی خویش را بیشتر از پیش استحکام بخشند.

به امید همگرایی ملی، تأمین صلح سرتاسری، رفاه اجتماعی و جاودانگی استقلال در افغانستان عزیز.

 

بااحترام

هیأت رهبری کمیسیون مستقل نظارت برتطبیق قانون اساسی